Blog kategorie
Blog chmura tagów
MASZ PYTANIA?

Potrzebujesz więcej informacji na temat produktu lub masz pytanie o dostępność?

Skontaktuj się z nami!

E-mail kontaktowy kontakt@mojagalaktyka.pl
Telefon kontaktowy +48 662 484 464
Godziny otwarcia poniedziałek-piątek
w godz. 10:00-16:00

 

DOSTAWA GRATIS

Twoje zamówienie zostanie wysłane kurierem za darmo, jeśli zrobisz zakupy za minimum 199 zł

Darmowa dostawa od 199 PLN

Przydatne aplikacje na telefon cz.2 0
Przydatne aplikacje na telefon cz.2

Znalezienie odpowiedniej i funkcjonalnej aplikacji, która będzie też najlepsza w swoim rodzaju, wydaje się więc dość trudne i czasochłonne. Dlatego też przedstawiamy Wam drugą część artykułu o najbardziej przydatnych aplikacjach na telefon. A lista prezentuje się następująco:

 1. Flash Alerts

To niejako rozwiązanie zaczerpnięte z IPhona. Aplikacja umożliwia bowiem włączenie powiadomienia o nadchodzącym połączeniu czy wiadomości z wykorzystaniem diody led. Mówiąc wprost, gdy dostaniemy sms lub gdy ktoś będzie próbował się do nas dodzwonić, zamiast sygnałów głosowych dioda led w naszym telefonie zacznie migać. Aplikacja daje nam możliwość regulowania częstotliwości migania lub całkowitego wyłączenia go.

 1. Clueful Privacy Advisor

Coś dla osób, które ponad wszystko cenią sobie własną prywatność. Aplikacja skanuje bowiem wszystkie instalowane programy, analizując je pod kątem ochrony waszej prywatności. Sprawdza też, czy instalując którąś z dziesiątek aplikacji, nieumyślnie nie wyraziliście zgody na publikowanie, udostępnianie lub wykorzystanie waszych prywatnych danych.

 1. moBILET

To usługa mobilna, która pozwala użytkownikom na zakup elektronicznych biletów komunikacji miejskiej w łatwy i szybki sposób. Każdy, kto chociaż przez chwile mieszkał w dużej aglomeracji, zdaje sobie sprawę jak uporczywe może być szukanie punktu, w którym prowadzona jest sprzedaż biletów. Z pomocą tej aplikacji bilet będzie mogli kupić nawet gdy siedzicie już wygodnie w autobusowym fotelu – bez kolejek, bez wyliczonej gotówki. moBilet pozwala kupować bilety na autobusy, tramwaje, metro czy kolej. Dodatkowo można przy jej pomocy płacić za czas postoju w strefach płatnego parkowania. Na chwilę obecną, usługa aktywna jest w ponad 100 miastach w całej Polsce.

 1. Google Goggles

Chyba najciekawsza z opisywanych dzisiaj aplikacji. Pomaga nam zdobyć informacje na temat produktów, dzieł sztuki czy też punktów orientacyjnych w najbliższej okolicy. Zasada działania jest bardzo prosta – wystarczy skierować obiektyw kamery na dany przedmiot czy obraz, a google o ile znajdzie go w swojej bazie danych, wyświetli nam informacje na jego temat. Zakres funkcjonalności Google Goggles jest bardzo szeroki, możemy za jej pomocą:

 • Skanować kody kreskowe i sprawdzić informacje o produktach
 • Skanować kody QR
 • Rozpoznawać znane punkty orientacyjne
 • Tłumaczyć sfotografowany tekst
 • Dodawać kontakty na podstawie zeskanowanych wizytówek czy kodów QR
 • Skanować tekst przy wykorzystaniu rozpoznawania znaków
 • Rozpoznawać książki, dzieła sztuki, okładki płyt.
 • Rozwiązywać zadania Sudoku – chociaż psuje to całą zabawę
 • Znajdować podobne produkty

Ja widać to  aplikacja o obszernym zastosowaniu, dzięki której nie tylko odnajdziemy się w obcym kraju, przeczytamy w nieznanych nam językach, ale także znajdziemy informacje o konkretnych produktach czy dziełach sztuki.

 1. Shazam

Ile razy zdarzyło się wam usłyszeć piosenkę, która wpadła wam w ucho – czy to w radiu, sklepie czy galerii handlowej. Kiedy wrócicie do domu, poświęcacie długie godziny na szukanie zasłyszanego wcześniej utworu – koniec z tym! Wystarczy pobrać aplikację, włączyć ją i dać jej posłuchać muzyki, już po kilkunastu sekundach na ekranie smartfona pokaże się informacja o wykonawcy i tytule. 

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl