Blog kategorie
Blog chmura tagów
MASZ PYTANIA?

Potrzebujesz więcej informacji na temat produktu lub masz pytanie o dostępność?

Skontaktuj się z nami!

E-mail kontaktowy kontakt@mojagalaktyka.pl
Telefon kontaktowy +48 662 484 464
Godziny otwarcia poniedziałek-piątek
w godz. 10:00-16:00

 

DOSTAWA GRATIS

Twoje zamówienie zostanie wysłane kurierem za darmo, jeśli zrobisz zakupy za minimum 199 zł

Darmowa dostawa od 199 PLN

8 aplikacji na Androida przydatnych w pracy 0
8 aplikacji na Androida przydatnych w pracy
  1. PocketCloud Explore

To aplikacja, dzięki której będziemy mieć wgląd w pliki z wielu komputerów oraz dostęp do zarządzania nimi. Program umożliwia zdalną integrację połączeń z kilkoma komputerami, w efekcie czego możemy przeglądać i modyfikować pliki z kilku firmowych pecetów. Aplikacja działa na systemach Windows ora MAC. Jest to jednak aplikacja płatna.

  1. Google Docs

To darmowy program, dzięki któremu będziemy mogli sprawnie i szybko przechowywać załączniki mailowe, tworzyć czy też modyfikować dokumenty, które zapisują się w wersji znanej z pakietu office. Mamy tu również dostęp do arkuszy kalkulacyjnych.

  1. Dolphin Browser

Mimo że fabryczna przeglądarka systemu android jest narzędziem całkiem dobrym, to korzystając z tej mobilnej aplikacji powiększymy możliwości naszego telefonu. Mamy to bowiem możliwość sprawniejszego wybierania i przeglądania witryn, a także ujednolicenie zakładek (również na kilku urządzeniach).

  1. Evernote

To ciekawa i sprawna aplikacja, która umożliwia nam tworzenie notatek. Dzięki niej zrobicie ze swojego telefonu istne centrum informacji.

  1. Triplt

Ciekawa aplikacja dla osób, których praca opiera się w największej mierze o podróże biznesowe. Dzięki przejrzystemu menu będziecie pamiętać o wszystkim – od rezerwacji lotu przez wynajęcie samochodu, aż na organizacji spotkań kończąc.

  1. Dropbox

To świetna aplikacja,  która  wykorzystuje coraz więcej firm i pracowników. W Dropbox, mamy możliwość zapisywania i przechowywania danych dosłownie każdego typu. Dodatkowo zapisane pliki są dostępne na każdym urządzeniu, na którym zainstalowana jest aplikacja. Dzięki funkcji przechowywania danych i zapisywania kopii bezpieczeństwa nie musimy martwić się, że nasze pliki zaginą.

  1. BillMinder

To aplikacja stworzona z myślą o osobach, które gubią się we własnych rachunkach i opłatach. Dzięki wykorzystaniu BillMindera, będziemy pamiętać o terminach zapłaty, będziemy też mieć większą kontrolę nad naszymi wydatkami.

  1. Polaris Office

To aplikacja, która w idealny wręcz sposób zastępuje biurowy pakiet Microsoftu. W aplikacji mamy możliwość edytowania dokumentów, prezentacji czy arkuszy kalkulacyjnych, a dodatkowo zapisywania ich w formacie rozpoznawalnym przez pakiet office. Świetnie sprawdza się w sytuacji, gdy musimy szybko i mobilnie przeglądać dokumenty.

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl