Blog kategorie
Blog chmura tagów
MASZ PYTANIA?

Potrzebujesz więcej informacji na temat produktu lub masz pytanie o dostępność?

Skontaktuj się z nami!

E-mail kontaktowy kontakt@mojagalaktyka.pl
Telefon kontaktowy +48 662 484 464
Godziny otwarcia poniedziałek-piątek
w godz. 10:00-16:00

 

DOSTAWA GRATIS

Twoje zamówienie zostanie wysłane kurierem za darmo, jeśli zrobisz zakupy za minimum 199 zł

Darmowa dostawa od 199 PLN

7 przydatnych aplikacji na Androida 0
7 przydatnych aplikacji na Androida
  1. Pola

Jesteś świadomym konsumentem? Chcesz wspierać polskie firmy i produkty? Dzięki Poli możesz to zrobić. Z jej pomocą sprawdzisz w jak dużym stopniu produkty, które kupujesz pochodzą z Polski. Pola skanuje kod kreskowy produktu i zwraca uwagę na wiele czynników: udział polskiego kapitału, rejestracja firmy w Polsce, produkcja w Polsce oraz zatrudnienie w naszym kraju, a wszystkie te czynniki odpowiednio punktuje.

  1. Shake-it Alarm

Jesteś wiecznym śpiochem i ciężko jest Ci z rana się przebudzić? Z tą aplikacją nie będziesz miał już takiego problemu, ponieważ wyłączenie alarmu następuje dopiero po 20 sekundach „machania” ręką, a to całkiem dużo czasu, aby się obudzić.

  1. iTranslate Voice

Osobiście nie korzystam, więc co do jej działania pewny nie jestem, oceny w sklepie zbiera jednak dobre, więc z pewnością coś w tym jest. Czym jest iTranslate Voice? Cóż w teorii ma być naszym osobistym tłumaczem w obcym kraju. Przykładowo wysiadasz na lotnisku i chcesz przekazać informacje taksówkarzowi, mówisz do iTranslate w swoim języku, a aplikacja odzywa się do taksówkarza w języku docelowym.

  1. Power Button Flashlight

Aplikacja Power Button Flashlight jest prosta sama w sobie, a zarazem upraszcza nam życie. Program umożliwia posłużenie się diodami LED aparatu jako latarką poprzez trzy wciśnięcia przycisku POWER, tym samym działanie aplikacji nie koliduje z pierwotną funkcją przycisku.

  1. Periscope

Program umożliwia nadawanie pionowego obrazu wideo na żywo przez każdego posiadacza smartfona. Wizualny Twitter pozwala na komunikację wideo ze światem w każdej chwili.

  1. Triller

Prosta aplikacja do montażu plików wideo. Jeśli chcecie skleić prosty teledysk bądź nagranie - Triller będzie w tym celu idealny.

  1. Meeting Aplication

Tworzysz eventy, imprezy czy spotkania? Ta aplikacja może się okazać niezwykle przydatna. Meeting Aplication zezwala na stworzenie wirtualnego przewodnika imprezy wraz z wieloma interaktywnymi funkcjami. 

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl